Actualitat

Resultats i classificacions

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Infantil A
Infantil B
Infantil C
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
CELRA, U.C.E.
MPAL. DE CELRÀ
25-02-2018 (Diumenge)
15:45
-
-
17:00
02 - 4a Catalana
ALBONS CLUB FUTBOL
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
17:15
-
-
18:30
03 - Juvenil A
CRISTINENC C.E.
MPAL. DE SANTA CRISTINA D'ARO
24-02-2018 (Dissabte)
10:45
-
-
12:00
04 - Juvenil B
SALT-COMACROS C.E
MPAL. LES GUIXERES
24-02-2018 (Dissabte)
10:45
-
-
12:00
05 - Cadet A
FUND.PRIVADA CAT.ESP. BEGUR
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
15:15
-
-
16:30
06 - Cadet B
FUND. ESP. CAMPRODON
MPAL. DE LA VILA
24-02-2018 (Dissabte)
14:45
-
-
16:00
07 - Infantil A
FORNELLS, UE.
MPAL. JOAN BUSÓ
24-02-2018 (Dissabte)
11:15
-
-
12:15
08 - Infantil B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
11:15
-
-
12:15
09 - Infantil C
SANT ROC OLOT , C.F
SANT GREGORI
25-02-2018 (Diumenge)
9:00
-
-
10:00
10 - Aleví A
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS
MPAL. VILARTAGUES
25-02-2018 (Diumenge)
8:30
-
-
9:30
11 - Aleví B
SANT PONÇ, AT.
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
9:30
-
-
10:30
12 - Aleví C
LA SALLE GIRONA, U.E.
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI LA SALLE GIRONA
24-02-2018 (Dissabte)
9:45
-
-
10:45
13 - Aleví D
LA CANYA, A.E.
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
9:30
-
-
10:30
14 - Benjamí A
GIRONA, F.C.
MPAL. TORRES DE PALAU
24-02-2018 (Dissabte)
9:00
-
-
10:00
15 - Benjamí B
GIRONA, F.C.
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
8:00
-
-
9:00
16 - Benjamí C
CELLERA, C.F.
MPAL. DE LA CELLERA DE TER
24-02-2018 (Dissabte)
10:30
-
-
11:30
17 - Pre-Benjamí A
UE FORNELLS
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
14:00
-
-
14:45
18 - Pre-Benjamí B
ATLETIC BANYOLES
BANYOLES
24-02-2018 (Dissabte)
11:30
-
-
12:15
19 - Pre-Benjamí C
UE FORNELLS
SANT GREGORI
24-02-2018 (Dissabte)
14:00
-
-
14:45
20 - Escoleta 
-
-
-
-
-
-
-
Rival
CELRA, U.C.E.
Lloc
MPAL. DE CELRÀ
Data
25-02-2018 (Diumenge)
Convocatòria
15:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:00
Rival
ALBONS CLUB FUTBOL
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
17:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:30
Rival
CRISTINENC C.E.
Lloc
MPAL. DE SANTA CRISTINA D'ARO
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
SALT-COMACROS C.E
Lloc
MPAL. LES GUIXERES
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
FUND.PRIVADA CAT.ESP. BEGUR
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
15:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
FUND. ESP. CAMPRODON
Lloc
MPAL. DE LA VILA
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
FORNELLS, UE.
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
SANT ROC OLOT , C.F
Lloc
SANT GREGORI
Data
25-02-2018 (Diumenge)
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS
Lloc
MPAL. VILARTAGUES
Data
25-02-2018 (Diumenge)
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
SANT PONÇ, AT.
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
LA SALLE GIRONA, U.E.
Lloc
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI LA SALLE GIRONA
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
9:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:45
Rival
LA CANYA, A.E.
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
GIRONA, F.C.
Lloc
MPAL. TORRES DE PALAU
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
GIRONA, F.C.
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
CELLERA, C.F.
Lloc
MPAL. DE LA CELLERA DE TER
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
10:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30
Rival
UE FORNELLS
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
14:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
14:45
Rival
ATLETIC BANYOLES
Lloc
BANYOLES
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
UE FORNELLS
Lloc
SANT GREGORI
Data
24-02-2018 (Dissabte)
Convocatòria
14:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
14:45
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i serveis
  • Ambisist
  • CCCAM
  • El Café d’en Quel
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Excavacions Trias
  • Frillemena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Oxiter Girona SL
  • Valvi Assegur Corredoria d’assegurances
  • Arconvert
  • Assigest Economistes
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Autocars Roca de Salt
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Centre mèdic Diff salut
  • Garatge Andreu