Actualitat

Resultats i classificacions

  • VÍDEO - Balanç molt positiu del MIC'19


    24/04/2019
    Des del Club volem agrair la organització del torneig el gran torneig, una temporada més, així com el tracte rebut. L'AE Sant Gregori també dona les gràcies a l'Ajuntament de Sant Gregori per totes les facilitats i a tots els col·laboradors i patrocinadors per fer-ho possible sempre. No et perdis el nostre vídeo de resum del MIC'19 i un altre vídeo sorpresa!

    + info
  • Bona Diada de Sant Jordi!


    23/04/2019
    L'AE Sant Gregori us desitja una gran Diada de Sant Jordi!

    + info
  • Aquest divendres sopar i assemblea de socis


    22/04/2019
    Recordeu que aquest divendres 26 d'abril se celebrarà el tradicional sopar de socis de l'Agrupació Esportiva Sant Gregori. Per tal d'assistir-hi caldrà que els socis presentin els seu carnet de soci actual. Només podran assistir al sopar i l'assemblea els socis, queden exclosos els socis familiars.

    + info
  • El Cadet A i el Juvenil A es despedeixen del MIC'19 als quarts


    20/04/2019
    El Cadet A va tancar la seva participació al MIC amb una derrota 4-0 contra el Betis en un bon partit dels nois de Marc Nogué i Jordi Oliveras. Per la seva part, el Juvenil va superar als penals al GPS Spain 2-2 (4-5) i als quarts de final de la fase de consolació els blaugranes han caigut 2-3 contra FC Central Los Angeles.

    + info
  • El Prebenjamí A, de torneig a Besalú


    20/04/2019
    Gran jornada del Prebenjamí A al Torneig de Setmana Santa del CE Besalú?. Gràcies amics pel tracte rebut i per permetre als jugadors seguir aprenent!

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil C
Aleví Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
U.E. CAMPDEVANOL
MPAL. DE CAMPDEVÀNOL
27-04-2019 (DISSABTE)
16:45
-
-
18:00
02 - 4a Catalana
ALBONS CLUB FUTBOL
MPAL. D'ALBONS
28-04-2019 (DIUMENGE)
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
A.C.E. UNIÓ GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
27-04-2019 (DISSABTE)
18:00
-
-
19:00
04 - Juvenil B
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
MPAL. DE SANT GREGORI
28-04-2019 (DIUMENGE)
16:00
-
-
17:00
05 - Cadet A
U.E. FIGUERES
MPAL. DE SANT GREGORI
28-04-2019 (DIUMENGE)
11:00
12:00
06 - Cadet B
GEIEG
MPAL. TORRES DE PALAU
28-04-2019 (DIUMENGE)
14:30
-
-
15:30
07 - Cadet C
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE VILABLAREIX
27-04-2019 (DISSABTE)
14:30
-
-
15:30
08 - Infantil A
BASE LLAGOSTERA C.F.
MPAL. DE SANT GREGORI
27-04-2019 (DISSABTE)
11:15
-
-
12:15
09 - Infantil B
SANTJOANENC
MPAL. SANT JOAN LES FONTS
27-04-2019 (DISSABTE)
10:00
-
-
11:00
10 - Infantil C
DESCANSA
-
-
11 - Aleví Femení
-
-
-
-
-
-
-
12 - Aleví A
C.F. TORDERA
MPAL. DE SANT GREGORI
28-04-2019 (DIUMENGE)
9:00
-
-
10:00
13 - Aleví B
A.C.E. UNIÓ GIRONA
CAMP DE FUTBOL CLUB CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
27-04-2019 (DISSABTE)
11:30
-
-
12:30
14 - Aleví C
BELL-LLOC C.P.
MPAL. DE SANT GREGORI
28-04-2019 (DIUMENGE)
9:00
-
-
10:00
15 - Aleví D
TER-BRUGENT 2014 A.E.
MPAL. DE SANT FELIU DE PALLEROLS
28-04-2019 (DIUMENGE)
11:00
-
-
12:00
16 - Benjamí A
A.C.E. UNIÓ GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
27-04-2019 (DISSABTE)
9:30
-
-
10:30
17 - Benjamí B
U.D. CASSÀ
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
28-04-2019 (DIUMENGE)
11:15
-
-
12:15
18 - Benjamí C
FUND. UNIÓ ESPORTIVA OLOT
MPAL. DE SANT GREGORI
27-04-2019 (DISSABTE)
9:30
-
-
10:30
19 - Benjamí D
U.E. CALDES DE MALAVELLA
MPAL. VALL-LLOBERA
28-04-2019 (DIUMENGE)
8:45
-
-
9:45
20 - Pre-Benjamí A
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
28-04-2019 (DIUMENGE)
9:00
-
-
9:45
21 - Pre-Benjamí B
F.C. SARRIÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
27-04-2019 (DISSABTE)
9:15
-
-
10:00
22 - Pre-Benjamí C
U.E. FORNELLS
MPAL. JOAN BUSÓ
28-04-2019 (DIUMENGE)
9:00
-
-
9:45
23 - Pre-Benjamí D
C.E. BESCANÓ
MPAL. DE SANT GREGORI
28-04-2019 (DIUMENGE)
10:00
-
-
10:45
24 - Escoleta 
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST
MPAL. DE SANT GREGORI
27-04-2019 (DISSABTE)
11:30
-
-
12:15
Rival
U.E. CAMPDEVANOL
Lloc
MPAL. DE CAMPDEVÀNOL
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
16:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
ALBONS CLUB FUTBOL
Lloc
MPAL. D'ALBONS
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
A.C.E. UNIÓ GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
18:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
19:00
Rival
C.C.E. MONTESSORI-PALAU
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
16:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:00
Rival
U.E. FIGUERES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
11:00
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. TORRES DE PALAU
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
14:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
15:30
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
14:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
15:30
Rival
BASE LLAGOSTERA C.F.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
SANTJOANENC
Lloc
MPAL. SANT JOAN LES FONTS
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
DESCANSA
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
C.F. TORDERA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
A.C.E. UNIÓ GIRONA
Lloc
CAMP DE FUTBOL CLUB CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
BELL-LLOC C.P.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
TER-BRUGENT 2014 A.E.
Lloc
MPAL. DE SANT FELIU DE PALLEROLS
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
A.C.E. UNIÓ GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
FUND. UNIÓ ESPORTIVA OLOT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. CALDES DE MALAVELLA
Lloc
MPAL. VALL-LLOBERA
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
8:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
F.C. SARRIÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. JOAN BUSÓ
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:45
Rival
C.E. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
28-04-2019 (DIUMENGE)
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:45
Rival
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
27-04-2019 (DISSABTE)
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i Serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • SPAR
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Ajuntament de Sant Gregori
  • La Masia del Cabrit
  • Frillémena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Parquing.net
  • Lluís Ribas Taller Elèctric
  • R&D Antoni Lazaro
  • TLC Idiomes
  • Arconvert
  • Assigest Economistes
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Oxiter Girona SL
  • Gibertauto
  • Finques Molas
  • Taller mecànic Jordi Carreras
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell
  • Hostal El Forn
  • Confis 98