Actualitat

Resultats i classificacions

  • La Jornada del Porter, al Municipal el 15 d'abril


    11/02/2019
    Zero Gols Escola de Porters, que s'encarrega de la preparació dels porters del Sant Gregori, organitza un any més la Jornada del Porter. I se celebrarà el 15 d'abril al Municipal de Sant Gregori de 16 a 19 hores. Una tarda en què els porters de totes les edats aprendran i s'ho passaran d'allò més bé!

    + info
  • Fi a la ratxa (0-1)


    10/02/2019
    El primer equip no va poder mantenir la bona trajectòria contra el Comacros Salt (0-1). Un duel molt igualat i que es va decidir amb una diana visitant a la segona meitat. Tot i això, els blaugranes van disposar de diverses ocasions de perill per estrenar el marcador. Cal destacar també diverses aturades de mèrit del porter Oliveras. D'aquesta manera el Sant Gregori veu tallada una ratxa de quatre partits consecutius puntuant.

    + info
  • Bon triomf del Juvenil B (4-1)


    10/02/2019
    El Juvenil B va retrobar-se amb la victòria en un bon partit dels nois de Xevi Palahí contra el Caldes Malavella (4-1). Per la seva banda, el Juvenil A va caure 2-1 en la seva visita a Palamós amb una diana en el darrer minut. 

    + info
  • Cauen en un derbi igualat (2-4)


    09/02/2019
    El filial va caure 2-4 contra el Sarrià de Ter en un duel igualat i que es va decidir a la segona meitat. Un doblet de Sergi Muñoz no va ser suficient als blaugranes per sumar els tres punts i el Sant Gregori B suma tres jornades sense conèixer la victòria.

    + info
  • El Municipal de Sant Gregori, seu del MIC'19!


    07/02/2019
    Per segon any consecutiu el Municipal de Sant Gregori serà seu del MIC (Mediterranean International Cup). Un torneig de futbol internacional en què hi ha representades 42 nacionalitats i més de 350 equips. Sense cap mena de dubte tot un orgull per al municipi i per a l'Agrupació acollir un torneig d'aquesta magnitud i prestigi internacional. Del 17 al 21 d'abril, futbol en estat pur a Sant Gregori.

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil C
Aleví Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE VILABLAREIX
16-02-19 DISSABTE
16:15
-
-
17:30
02 - 4a Catalana
U.E. LA PERA
MPAL. DE LA PERA
17-02-19 DIUMENGE
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
C.D. BLANES
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
15:30
-
-
16:30
04 - Juvenil B
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE BESCANÓ
17-02-19 DISSABTE
17:30
-
-
18:30
05 - Cadet A
C.F. LES PRESES
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
15:30
-
-
16:30
06 - Cadet B
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE VILABLAREIX
16-02-19 DISSABTE
14:30
-
-
15:30
07 - Cadet C
C.E. FARNERS
MPAL. DE SANTA COLOMA DE FARNERS
17-02-19 DIUMENGE
8:30
-
-
9:30
08 - Infantil A
U.E. FORNELLS
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
09 - Infantil B
C.E. BANYOLES
MPAL. NOU DE BANYOLES
17-02-19 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
10 - Infantil C
GEIEG
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
11 - Aleví Femení
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
12 - Aleví A
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
13 - Aleví B
U.D. CASSÀ
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
17-02-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
14 - Aleví C
AT. SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
15 - Aleví D
FUND. UNIÓ ESPORTIVA OLOT
MPAL. PLA DE BAIX
16-02-19 DISSABTE
11:30
12:30
16 - Benjamí A
PENYA BONS AIRES
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
11:15
-
-
12:15
17 - Benjamí B
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE BESCANÓ
16-02-19 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
18 - Benjamí C
FUTBOL BASE VILOBÍ
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
11:15
-
-
12:15
19 - Benjamí D
AT.C. HOSTALRIC
CAMP DE FUTBOL ZEM D'HOSTALRIC
17-02-19 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
20 - Pre-Benjamí A
PENYA BONS AIRES
MPAL. DE SALT
16-02-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
21 - Pre-Benjamí B
U.E. COMACROS
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
9:15
-
-
10:00
22 - Pre-Benjamí C
GEIEG
MPAL. CE GEIEG PALAU
16-02-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
23 - Pre-Benjamí D
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
11:30
-
-
12:15
24 - Escoleta 
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST
MPAL. DE VILAROJA
16-02-19 DISSABTE
10:45
-
-
11:30
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
16:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:30
Rival
U.E. LA PERA
Lloc
MPAL. DE LA PERA
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.D. BLANES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE BESCANÓ
Data
17-02-19 DISSABTE
Convocatòria
17:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:30
Rival
C.F. LES PRESES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
14:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
15:30
Rival
C.E. FARNERS
Lloc
MPAL. DE SANTA COLOMA DE FARNERS
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
C.E. BANYOLES
Lloc
MPAL. NOU DE BANYOLES
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
AT. SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
FUND. UNIÓ ESPORTIVA OLOT
Lloc
MPAL. PLA DE BAIX
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:30
Rival
PENYA BONS AIRES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE BESCANÓ
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
FUTBOL BASE VILOBÍ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
AT.C. HOSTALRIC
Lloc
CAMP DE FUTBOL ZEM D'HOSTALRIC
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
PENYA BONS AIRES
Lloc
MPAL. DE SALT
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
U.E. COMACROS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. CE GEIEG PALAU
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST
Lloc
MPAL. DE VILAROJA
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • Garatge Andreu
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Frillemena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Valvi Assegur Corredoria d’assegurances
  • Arconvert
  • Assigest Economistes
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Autocars Roca de Salt
  • Oxiter Girona SL
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell