Actualitat

Resultats i classificacions

  • Obrim la segona rifa d'un lot per a l'Adrià


    18/12/2018
    Esgotats els números de la rifa d’un lot per ajudar a l’Adrià, però n’obrim una altra aquesta setmana que anirà amb el sorteig del Nen! 

    Gràcies a tothom i molta sort als participants!

    Seguim! #EstemambtuAdrià

    + info
  • Hem recaudat 290€ per La Marató!


    17/12/2018
    Tots junts ho hem fet possible!

    Des de l'Agrupació Esportiva Sant Gregori vam recaudar 290€ per La Marató de TV3

    Gràcies per la vostra solidaritat!

    + info
  • Triomf treballat contra un rival directe (2-1)


    16/12/2018
    El primer equip es va imposar a l'Unió Girona en un duel en què un gol en pròpia porteria i una diana d'Oliveras al tram final van donar els tres punts als blaugranes en el darrer duel del 2018 com a locals.

    + info
  • Aquest diumenge penals solidaris per La Marató


    16/12/2018
    Aquest diumenge seguim amb les activitats destinades a La Marató de TV3. De 10 a 12 hores: llançament de penals solidaris. Recordeu que al bar podeu participar en la rifa d'un lot per ajudar a l'Adrià. Reviu amb aquest vídeo altres edicions dels penals solidaris! 

    + info
  • Ensopegada dels dos Juvenils


    16/12/2018
    El Juvenil A i el Juvenil B han perdut els seus partits aquest cap de setmana. D'una banda, el Juvenil A va caure 3-1 en la seva visita a l'Unió Girona. D'altra banda, el Juvenil B va caure golejat per 4-1 al camp del Montessori-Palau.

    + info

Resultats i classificacions

3a Catalana
4a Catalana
Juvenil A
Juvenil B
Cadet A
Cadet B
Cadet C
Infantil A
Infantil B
Infantil C
Aleví Femení
Aleví A
Aleví B
Aleví C
Aleví D
Benjamí A
Benjamí B
Benjamí C
Benjamí D
Pre-Benjamí A
Pre-Benjamí B
Pre-Benjamí C
Pre-Benjamí D
Escoleta 

Convocatòries

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
SANTJOANENC / ANGLÈS
MPAL. SANT JOAN LES FONTS/MPAL. D'ANGLÈS
19-12-18 DIMECRES / 23-12-18 DIUMENGE
19:45/15:45
-
-
21:00/17:00
02 - 4a Catalana
VILADAMAT C.F.
MPAL. DE VILADAMAT
22-12-18 DISSABTE
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
-
-
-
-
-
-
-
04 - Juvenil B
-
-
-
-
-
-
-
05 - Cadet A
C.E. LLANÇÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
23-12-18 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
06 - Cadet B
C.E. ARO
MPAL. DE CASTELL D'ARO
22-12-18 DISSABTE
17:00
-
-
18:00
07 - Cadet C
UNIÓ GIRONA A.C.E.
CAMP DE FUTBOL CLUB CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
22-12-18 DISSABTE
16:15
-
-
17:15
08 - Infantil A
COMACROS U.E.
MPAL. DE SANT GREGORI
23-12-18 DIUMENGE
9:30
-
-
10:30
09 - Infantil B
PER CONFIRMAR
-
-
-
-
-
-
10 - Infantil C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
11 - Aleví Femení
VALL D'EN BAS C.F.
MPAL. HOSTALETS D'EN BAS
22-12-18 DISSABTE
14:45
-
-
15:30
12 - Aleví A
U.E. FORNELLS
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
13 - Aleví B
COMACROS U.E.
MPAL. LES GUIXERES
23-12-18 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
14 - Aleví C
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
15 - Aleví D
VALL D'EN BAS C.F.
MPAL. HOSTALETS D'EN BAS
22-12-18 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
16 - Benjamí A
U.D. CASSÀ
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
8:00
-
-
9:00
17 - Benjamí B
C.F. SARRIÀ
MPAL. BARRI LA RASA
22-12-18 DISSABTE
11:00
-
-
12:00
18 - Benjamí C
JOVENTUT SANT PERE MÀRTIR
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
19 - Benjamí D
TER-BRUGENT A.E.
MPAL. ANGLÈS
23-12-18 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
20 - Pre-Benjamí A
C.F. NAVATA
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
11:15
-
-
12:00
21 - Pre-Benjamí B
C.E. PONTENC
MPAL. DE PONT MAJOR
22-12-18 DISSABTE
11:15
-
-
12:00
22 - Pre-Benjamí C
U.E. LLAGOSTERA
CAMP D'ESPORTS MPAL. DE LLAGOSTERA
22-12-18 DISSABTE
11:15
-
-
12:00
23 - Pre-Benjamí D
E.F. GIRONÈS SÀBAT
MPAL. DE SANT GREGORI
22-12-18 DISSABTE
9:15
-
-
10:00
24 - Escoleta 
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
Rival
SANTJOANENC / ANGLÈS
Lloc
MPAL. SANT JOAN LES FONTS/MPAL. D'ANGLÈS
Data
19-12-18 DIMECRES / 23-12-18 DIUMENGE
Convocatòria
19:45/15:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
21:00/17:00
Rival
VILADAMAT C.F.
Lloc
MPAL. DE VILADAMAT
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
C.E. LLANÇÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-12-18 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
C.E. ARO
Lloc
MPAL. DE CASTELL D'ARO
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
17:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:00
Rival
UNIÓ GIRONA A.C.E.
Lloc
CAMP DE FUTBOL CLUB CENTRE ESPORTIU VEDRUNA
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
16:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:15
Rival
COMACROS U.E.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
23-12-18 DIUMENGE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
PER CONFIRMAR
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
ATLÈTIC CLUB BANYOLES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
VALL D'EN BAS C.F.
Lloc
MPAL. HOSTALETS D'EN BAS
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
15:30
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
COMACROS U.E.
Lloc
MPAL. LES GUIXERES
Data
23-12-18 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
VALL D'EN BAS C.F.
Lloc
MPAL. HOSTALETS D'EN BAS
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
C.F. SARRIÀ
Lloc
MPAL. BARRI LA RASA
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
JOVENTUT SANT PERE MÀRTIR
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
TER-BRUGENT A.E.
Lloc
MPAL. ANGLÈS
Data
23-12-18 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
C.F. NAVATA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
C.E. PONTENC
Lloc
MPAL. DE PONT MAJOR
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
U.E. LLAGOSTERA
Lloc
CAMP D'ESPORTS MPAL. DE LLAGOSTERA
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
E.F. GIRONÈS SÀBAT
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
22-12-18 DISSABTE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-

#Twitter

Patrocinadors

   

Col·laboradors

  • Valvi Alimentació i serveis
  • Ambisist
  • CECAM
  • Garatge Andreu
  • Estació de Servei Sant Gregori
  • Argila-Bosch
  • Frillemena
  • Fusteria i decoració Pere Molas
  • Grup APSA Gironès
  • Metall-Tec
  • Valvi Assegur Corredoria d’assegurances
  • Arconvert
  • Assigest Economistes
  • Construccions Pere Miquel
  • Fundes Padrosa
  • Autocars Roca de Salt
  • Oxiter Girona SL
  • Centre mèdic Diff salut
  • Excavacions Trias
  • Electromecànica industrial Girona
  • Elisa Sagarrull
  • Ferreteria Sant Gregori Cadena 88
  • La Pallissa del Castell