CONVOCATÒRIES

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
SANT PONÇ
MUNCIPAL SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
15:15
-
-
16:30
02 - 4a Catalana
U.E. MEDES ESTARTIT
MUNICIPAL SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
17:45
-
-
19:00
03 - Juvenil A
U.E. FARNERS
MUNICIPAL SANTA COLOMA DE FARNERS
27-10-18 DISSABTE
18:45
-
-
20:00
04 - Juvenil B
U.E. TOSSA
MUNICIPAL SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
11:30
-
-
12:30
05 - Cadet A
ESCOLA GIRONES SABAT
MUNICIPAL GERMANS SABAT
28-10-18 DIUMENGE
10:00
-
-
11:00
06 - Cadet B
U.E. SARRIA
MUNICIPAL SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
09:30
-
-
10:30
07 - Cadet C
BELL.LLOC
MUNICIPAL SANT GREGORI
28-10-18 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
08 - Infantil A
UNIO GIRONA
CAMP UNIO GIRONA
27-10-18 DISSABTE
18:00
-
-
19:00
09 - Infantil B
U.E. PORQUERES
MUNICIPAL SANT GREGORI
28-10-18 DIUMENGE
09:30
-
-
10:30
10 - Infantil C
U.E. SARRIA
MUNICIPAL LA RASA
28-10-18 DIUMENGE
11:15
-
-
12:15
11 - Infantil-Aleví Femení
-
-
-
-
-
-
-
12 - Aleví A
GIRONA F.C.
MUNICIPAL
27-10-18 DISSABTE
10:30
-
-
11:30
13 - Aleví B
GEIEG
MUNICIPAL SANT GREGORI
28-10-18 DIUMENGE
8:00
-
-
9:00
14 - Aleví C
DESCANS
-
-
-
-
-
-
15 - Aleví D
ATHLETIC BANYOLES
MUNICIPAL SANT GREGORI
28-10-18 DIUMENGE
8:00
-
-
9:00
16 - Benjamí A
U.E. VILABLAREIX
MUNICIPAL VILABLAREIX
27-10-18 DISSABTE
10:45
-
-
11:45
17 - Benjamí B
U.E. SANTA EUGENIA
MUNICIPAL SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
08:00
-
-
09:00
18 - Benjamí C
DESCANS
-
-
-
-
-
-
19 - Benjamí D
U.E. RIUDARENAS
MUNICIPAL DE SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
08:00
-
-
09:00
20 - Pre-Benjamí A
C.F. FORNELLS
MUNICIPAL FORNELLS
27-10-18 DISSABTE
09:00
-
-
09:45
21 - Pre-Benjamí B
U.E. CELRA
MUNICIPAL DE SANT GREGORI
28-10-18 DIUMENGE
09:45
-
-
10:30
22 - Pre-Benjamí C
U.E. FORNELLS
MUNICIPAL DE FORNELLS
27-10-18 DISSABTE
09:00
-
-
09:45
23 - Pre-Benjamí D
U.E. CELRA
MUNICIPAL DE SANT GREGORI
27-10-18 DISSABTE
09:00
-
-
09:45
24 - Escoleta 
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
Rival
SANT PONÇ
Lloc
MUNCIPAL SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
15:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
U.E. MEDES ESTARTIT
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
17:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
19:00
Rival
U.E. FARNERS
Lloc
MUNICIPAL SANTA COLOMA DE FARNERS
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
18:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
20:00
Rival
U.E. TOSSA
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
ESCOLA GIRONES SABAT
Lloc
MUNICIPAL GERMANS SABAT
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
10:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
U.E. SARRIA
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
09:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
BELL.LLOC
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
UNIO GIRONA
Lloc
CAMP UNIO GIRONA
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
18:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
19:00
Rival
U.E. PORQUERES
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
09:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. SARRIA
Lloc
MUNICIPAL LA RASA
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
-
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
GIRONA F.C.
Lloc
MUNICIPAL
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
10:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30
Rival
GEIEG
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
DESCANS
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
ATHLETIC BANYOLES
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
8:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:00
Rival
U.E. VILABLAREIX
Lloc
MUNICIPAL VILABLAREIX
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:45
Rival
U.E. SANTA EUGENIA
Lloc
MUNICIPAL SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
08:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
09:00
Rival
DESCANS
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
U.E. RIUDARENAS
Lloc
MUNICIPAL DE SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
08:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
09:00
Rival
C.F. FORNELLS
Lloc
MUNICIPAL FORNELLS
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
09:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
09:45
Rival
U.E. CELRA
Lloc
MUNICIPAL DE SANT GREGORI
Data
28-10-18 DIUMENGE
Convocatòria
09:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MUNICIPAL DE FORNELLS
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
09:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
09:45
Rival
U.E. CELRA
Lloc
MUNICIPAL DE SANT GREGORI
Data
27-10-18 DISSABTE
Convocatòria
09:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
09:45
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-