CONVOCATÒRIES

Equip
Rival
Lloc
Data
Convocatòria
Transport
Lloc sortida
Hora partit
01 - 3a Catalana
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE VILABLAREIX
16-02-19 DISSABTE
16:15
-
-
17:30
02 - 4a Catalana
U.E. LA PERA
MPAL. DE LA PERA
17-02-19 DIUMENGE
14:45
-
-
16:00
03 - Juvenil A
C.D. BLANES
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
15:30
-
-
16:30
04 - Juvenil B
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE BESCANÓ
17-02-19 DISSABTE
17:30
-
-
18:30
05 - Cadet A
C.F. LES PRESES
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
15:30
-
-
16:30
06 - Cadet B
VILABLAREIX F.C.
MPAL. DE VILABLAREIX
16-02-19 DISSABTE
14:30
-
-
15:30
07 - Cadet C
C.E. FARNERS
MPAL. DE SANTA COLOMA DE FARNERS
17-02-19 DIUMENGE
8:30
-
-
9:30
08 - Infantil A
U.E. FORNELLS
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
09 - Infantil B
C.E. BANYOLES
MPAL. NOU DE BANYOLES
17-02-19 DIUMENGE
11:00
-
-
12:00
10 - Infantil C
GEIEG
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
11 - Aleví Femení
DESCANSA
-
-
-
-
-
-
12 - Aleví A
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
13 - Aleví B
U.D. CASSÀ
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
17-02-19 DIUMENGE
9:00
-
-
10:00
14 - Aleví C
AT. SANT PONÇ
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
9:30
-
-
10:30
15 - Aleví D
FUND. UNIÓ ESPORTIVA OLOT
MPAL. PLA DE BAIX
16-02-19 DISSABTE
11:30
12:30
16 - Benjamí A
PENYA BONS AIRES
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
11:15
-
-
12:15
17 - Benjamí B
C.D. BESCANÓ
MPAL. DE BESCANÓ
16-02-19 DISSABTE
9:00
-
-
10:00
18 - Benjamí C
FUTBOL BASE VILOBÍ
MPAL. DE SANT GREGORI
16-02-19 DISSABTE
11:15
-
-
12:15
19 - Benjamí D
AT.C. HOSTALRIC
CAMP DE FUTBOL ZEM D'HOSTALRIC
17-02-19 DIUMENGE
11:30
-
-
12:30
20 - Pre-Benjamí A
PENYA BONS AIRES
MPAL. DE SALT
16-02-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
21 - Pre-Benjamí B
U.E. COMACROS
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
9:15
-
-
10:00
22 - Pre-Benjamí C
GEIEG
MPAL. CE GEIEG PALAU
16-02-19 DISSABTE
10:15
-
-
11:00
23 - Pre-Benjamí D
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
MPAL. DE SANT GREGORI
17-02-19 DIUMENGE
11:30
-
-
12:15
24 - Escoleta 
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST
MPAL. DE VILAROJA
16-02-19 DISSABTE
10:45
-
-
11:30
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
16:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
17:30
Rival
U.E. LA PERA
Lloc
MPAL. DE LA PERA
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
14:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:00
Rival
C.D. BLANES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE BESCANÓ
Data
17-02-19 DISSABTE
Convocatòria
17:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
18:30
Rival
C.F. LES PRESES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
15:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
16:30
Rival
VILABLAREIX F.C.
Lloc
MPAL. DE VILABLAREIX
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
14:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
15:30
Rival
C.E. FARNERS
Lloc
MPAL. DE SANTA COLOMA DE FARNERS
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
8:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
9:30
Rival
U.E. FORNELLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
C.E. BANYOLES
Lloc
MPAL. NOU DE BANYOLES
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
DESCANSA
Lloc
-
Data
-
Convocatòria
-
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
-
Rival
ESCOLA F. SANT FELIU GUIXOLS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
U.D. CASSÀ
Lloc
MPAL. DE CASSÀ DE LA SELVA
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
AT. SANT PONÇ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
9:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:30
Rival
FUND. UNIÓ ESPORTIVA OLOT
Lloc
MPAL. PLA DE BAIX
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
11:30
Transport
Lloc sortida
Hora partit
12:30
Rival
PENYA BONS AIRES
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
C.D. BESCANÓ
Lloc
MPAL. DE BESCANÓ
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
9:00
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
FUTBOL BASE VILOBÍ
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
11:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
AT.C. HOSTALRIC
Lloc
CAMP DE FUTBOL ZEM D'HOSTALRIC
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:30
Rival
PENYA BONS AIRES
Lloc
MPAL. DE SALT
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
U.E. COMACROS
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
9:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
10:00
Rival
GEIEG
Lloc
MPAL. CE GEIEG PALAU
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
10:15
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:00
Rival
UNIÓ VEDRUNA GIRONA
Lloc
MPAL. DE SANT GREGORI
Data
17-02-19 DIUMENGE
Convocatòria
11:30
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
12:15
Rival
ESCOLA ESPORTIVA GIRONA EST
Lloc
MPAL. DE VILAROJA
Data
16-02-19 DISSABTE
Convocatòria
10:45
Transport
-
Lloc sortida
-
Hora partit
11:30